TAVOLINE USHQIMI IDEA CAM

TAVOLINE USHQIMI IDEA CAM

TAVOLINE SMARTY POP CAM

Karrige dhe tavoline ushqimi per femije.
Cilesia me e larte Italiane

6 000 LEK
SKU
300034

-Tavoline Ushqimi/Karrige Smarty me sistemi i fiksimit universal ne karrige me rrip,

-4 lartesi (0-18 cm), tabaka e gjere dhe e pastrueshme,

-mbushje anatomike me pelhura te shtypura te lemuara, pelhur e trefishte, baze me mbajtese gome.

-Ai ndjek rritjen e femijes suaj, ideale si nje karrige portative me tabaka per bebet dhe si karrige perforcuese per femijet qe duan te ulen ne tryeze me prinderit e tyre.

-Shume e lehte per tu pastruar me sfungjer, lahet ne 30 C. Mbyllje kompakte.

-Dhurata ideale per femijet tuaj.

Mosha e perdorimit: 6-36 muaj

 

PËRMASA: 37 × 42 × 50 cm

NGJYRA: E kuqe, Mente

Më shumë Informacion
Brands Cam
Country of Manufacture Itali