XHAKET GUESS MARCIANO 135

XHAKET GUESS MARCIANO 135

BLUZE POLO LACOSTE L1212-031

Bluze Polo me mëngë të shkurtra për burra
Kodi i Produktit: L1212-031 

As low as 3 690 LEK was 11 700 LEK
SKU
725

Bluzë me jakë këmishe plot stil dhe elegancë për çdo rast
Classic Fit (Prerje Klasike)
Krokodili i qëndisur në gjoks 
2 Kopsa te dukshme në pjesën e jakës 
Ngjyra: E Zezë
Materiali: 100% Pambuk

Më shumë Informacion
Brands Lacoste
Color Zeze