TAVOLINE SMARTY POP CAM

TAVOLINE SMARTY POP CAM

BLENDER  BLENDY 250W ARIETE

BLENDER BLENDY 250W ARIETE

KREM I LËNGSHËM FYTYRE SPF 50 - GARNIER

Krem fytyre i lëngshëm, për mbrojten nga dielli.

1 099 LEK
SKU
202270

Krem fytyre i lëngshëm, për mbrojten nga dielli, me përbërje ultra të lehtë që absorbohet menjëherë. I jep një përfundim mat lëkurës dhe nuk dallohet në lëkurë.
I pasur me Acid Hialuronik hidraton lëkurën deri në 24 orë.
Sistemi filtrues permban Mexoryl SX dhe Mexoryl XL që mbron lëkurën kundër dëmtimeve të menjëherëshme nga dielli, dëmtimet afatgjata të diellit dhe mbron nga plakja e parakohëshme e lëkurës.

Më shumë Informacion
Brands Garnier
We found other products you might like!